Nuk do ta besoni se me çka shkon në punë deputeti Frashër Krasniqi!

Deputeti i PSD-së Frashër Krasniqi ishte i ftuar në një emision argëtues.

Ai foli shumëçka lidhur me partinë që ai e përfaqëson.

I pyetur se pse e ka emrin Frashër dhe mbiemrin Krasniqi, deputeti u shpreh se nuk ka lidhje familjare asgjë me vëllezërit Frashëri, por që i pëlqen emri i tij, nga i cili ka lindur interesimi për të mësuar edhe më shumë rreth vëllezërve Frashëri.

Gjatë emisionit, atij iu inskenua rastin kur ai ishte rrahur me deputetin Milaim Zeka në njërin nga emisionet në Klan Kosova.

Frashër Krasniqi tregoj edhe se si shkon ai në kuvend.

‘Kur koha është e mirë shkoj me biçikletë’, tha ai.

Shikojeni emisionin:

/GazetaBlic/