Nusja e Goldit publikon foton e parë me djalin, kjo është gjendja e saj pas lindjes

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan Frontonline.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar foton e parë me të birin dhe duket se është në gjendje mjaftë të mirë.