Oriola del me fustan transparent në plazh, por ky detaj në trupin e saj do t’ju shokojë!

Oriola Marashi është një nga femrat simpatike dhe të komentuara në mediat rozë. Ajo ka arritur të fitojë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj seksi në Instagram. Së fundmi ajo ka postuar disa foto nga një projekt i saj me një firmë ndërkombëtare.

Oriola shfaqet shumë seksi teksa pozon në det me flokët e lagur dhe fustani i nxjerr në pah linjat trupore perfekte, mirëpo ajo që bie në sy është një detaj në gjurin dhe këmbën e modeles ku duket shumë e vrarë.

Çfarë ka ndodhur vallë sepse se kemi parë herë tjetër?

ImageImage