Pamje të rënda: Xharra në kohën kur ishte në spital (FOTO)

Anëtarja e PDK’së, Arbana Xharra, kishte marrë pjesë mbrëmë në një emision televiziv në Tiranë, derisa, kur ishte kthyer te banesa e saj në Prishtinë ishte rrahur nga persona ende të panjohur. Express ka siguruar foto të Xharres në kohën kur ishte në spital. Ajo aktualisht është në banesë dhe po merr trajtim mjekësor.