Pas humbjes nga Anglia, Milot Rashica merr super lajmin

Futbollisti i Kosovës po bëhet baba për herë të parë.

Fjala është për një prej futbollistëve më të komentuar.

Milot Rashica, siç ka mësuar ekskluzivisht Prive.al po bëhet baba.

‘Belkiz është shtatzënë në muajin e tretë dhe ky lajm e ka gëzuar tejmase çiftin e njohur që mezi po presin të bëhen prindër’ – i kanë thënë portalit tonë të afërm të 23-vjeçarit në kushte anonimiteti.