Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi në ‘krahët’ e kësaj femre shumë ‘hot’

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur dhe më i përfolur i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, fejesë e cila nuk zgjati shumë e tashmë ata janë ndarë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Seldi ka publikuar një foto në të cilën shihet me një femër mjaftë atraktive./ORAinfo/