Pas ndërhyrjes në pamje, Mimoza Mustafa në imazhin e fundit do ta ‘shkrijë’ Shkumbinin

Mimoza Mustafa është këngëtarja që tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në të cilat shfaqet në top-formë e me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ Shkumbinin.