Pas sulmit me vezë, vjen reagimi i Përparim Ramës

Pasi u sulmua me vezë sot gjatë një tubimi, ka reaguar kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Rama tha se nuk ka vend për panik dhe se Prishtinës do t’i kthehet buzëqeshja dhe dashnia.

Reagimi i plotë:

Takimet me banoret e Prishtines dhe diskutimet e lira e te hapura jane baze e lirise se shprehjes.

Ka shume te pakenaqur ne qytetin tone. Mirepo nuk ka vend per panike.

Prishtines do t’i kthehet buzeqeshja e dashnia.
#PR4PR