Pasi ia publikoi mesazhet, Fjolla Morina nervozohet me Sashan: Ja q***sha nanën ku është

Bëri bujë në mediat rozë fotoja e këngëtares shqiptare Fjolla Morina me miliardierin iranian Sasha Sobhani, ish- i dashuri i Morena Tarakut.

Këngëtarja u filmua në shoqërinë e iranianit, ndërsa më pas u aludua për një marrëdhënie të mundshme mes tyre, por Sasha ka bërë një sqarim në Instagram, ku thotë se Fjolla i ka kërkuar ta etiketojë në Instagram, dhe e quan vetëm një fanse.

Pas kësaj ka qenë këngëtarja ajo e cila ka reaguar, teksa ka publikuar një foto krah Morena Tarakut.

“Lëri të flasin. Vëllezërit para kur*ave”, shkruante Fjolla, por Sasha Sobhani nuk e ka lënë me kaq.

Sasha ka publikuar mesazhet e tij me Fjollën, ndërsa i kujton sërish se e ka thjesht një fanse, madje e quajti edhe plastikë.

Mirëpo e ftuar në emisionin ‘Mirage’ këngëtarja ka folur gjatë  se si qëndron e vërteta.

’Nuk ka asgjë të vertëtë nga ato që ka folur ai,çdo njeri që shkruan komplimente unë i çoj  një zemër ose një puthje për ta falenderuar.Ai më shkruajti ‘Mundesh të ma bësh Insagramin të verifikuar ‘ i ktheva përgjigje për respekt, siç jam unë që i respektoj njërëzit.Ai filloi duke ofenduar se e hoqa nga Instagrami.Më vjen keq për të se është i sëmurë mendor.Doja që kjo temë të mbyllet dhe mos të flitej më, se tipasi ai janë zero për mua.Nonën ja q**sha ku është ‘ deklaroi këngëtarja.