‘Përmallohet’ Demi Rose: Kujton pushimet me një fotografi shumë të nxehtë

Demi Rose nuk i kursen imazhet provokuese.

Demi Rose vazhdon tua vështirësoj edhe më shumë ndjekësve të saj jetën në karantinë, modelja nuk po i ndal imazhet provokuese.

Britanikja ua kishte mundësuar fansave të saj të i parashtrojnë pyetje për çfarëdo që ata dëshirojnë, dhe njëri nga ta i kishte kërkuar të ndaj ndonjë foto nga pushimet në Bali, ishull në Indonesi.

Në foton e publikuar ajo shfaqet tejet atraktive në bikini të dizajnuara me ngjyra të leopardit teksa në fokus vë të pasmet e formësuara.