“Personi më i rrezikshën në OTR, Oriola Marashi”

Ndonëse jo shumë të njohur për publikun, por nuk HELLALBANIAZ kësaj radhe kanë ardhur me një diss për grupin e njohur “OTR”.

VINZ dhe STEALTH janë dy anëtarët e këtij grupi të cilët nuk kanë lënë anash as anëtaren e re të grupit, modelen Oriola Marashi.

“Kena shqipe per mbi shqipe Hb gang jan kryesort,
But Den again im laughin,
Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashi
Thoni keni hekra po si plasin..”

Ndonëse ka pak orë që është publikuar kënga, asnjë nga grupi OTR nuk ka reaguar.