Pesë vjet pasi varrosi djalin zbuloi diçka të tmerrshme për të (Foto)

Një nënë zemërthyer në Glasgo të Skocisë, e cila ka vajtuar vdekjen e djalit në lindje për pesë vite më radhë, vetëm tani e ka kuptuar nga mjekët se, në fakt, foshnja ishte vajzë dhe jo djalë.
Stacey Lamb, ia ka vënë emrin Daniel foshnjës në gurin e varrit, si dhe ka bërë një tatuazh në krahun e vet pas vdekjes së foshnjës në mitër në javën e 20-të, shkruan Mirror.
Nëna 31 vjeçare thotë e tronditur se në vitin 2011, në kohën e lindjes, një motër në spital i ka thënë asaj se ka lindur një djalë të vdekur.
Por, këtë javë, ajo ka kërkuar t’i shohë regjistrimet mjekësore dhe ka mësuar se foshnja ishte vajzë, dhe jo djalë.(Kliko në reklamë dhe shikoni foton …)