Prezantuesi i Klanit në skena të ‘nxehta’ me bukuroshen e RTK’së (VIDEO)

Prezantuesja e sportit në Rtk dhe ai i shoubizit në Klan Kosova mbrëmë kanë kaluar momente të këndshme bashkë.

Ishte Arbnora Ademaj ajo e cila e ka publikuar një video ku shihet shumë e afërt me Vlorijan Halilin, shkruan lajmi.net

Në videon e postuar dyshja janë ‘kapur’ në skena shumë të nxehta bashkë teksa po vallëzonin e po argëtoheshin deri në maksimum.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Dihet se ata kanë një shoqëri të mirë mes vete por pas kësaj videoje që ju sjell lajmi.net nuk dihet nëse gjërat kanë ndryshuar, do të ndodhë apo jo diçka e mirë në favor të tyre