Prezantuesja kosovare e sportit që mori komente nga mediat serbe ndez Instagramin me një foto të re

Gazetarja Elmira Sadrija po vazhdon t’i mahnit ndjekësit e saj me pozat provokuese të cilat po i poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Elmira ka ndezur Instagramin me fotografinë e saj të re, e cila shfaqet me një bluz të shkurtër ngjyrë kafe si dhe një palë pantallona me ngjyra si të lëkurës së tigrit.

Prezantuesja kosovare po ashtu ishte komentuar edhe nga mediat serbe të cilët kanë shkruar se ajo është më e bukura në Ballkan.

Në fotografinë e mëposhtme mund ta shihni se si Elmira ka arritur t’i mahnit plotë 1 mijë e 600 ndjekës të cilët ia kanë pëlqyer foton e saj.