Probleme familjare: Reja e bën për spital vjehrrën

Një grua ka raportuar në polici gruan e djalit të vetë, pasi ajo ka sulmuar fizikisht atë duke i shkaktuar lëndime të lehta turpore.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes pas raportimit dhe ka arrestuar sulmuesen ku më pas është lëshuar në procedurë të rregullt.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.