Projekti i ri i bën bashkë Teuten dhe Bleron

Blero dhe Teuta bëjnë forcat bashkë.Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ka treguar se ka filluar xhirimet për videoklipin e këngës së re.

Kënga e re e Bleros do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Teuta Selimi. Ky bashkëpunim pritet që pritet shumë shpejt të publikohet.

Ndryshe, “Falja” është kënga e fundit që Blero ka sjell në bashkëpunim me Gasso X Fissi në fillim të muajit shkurt, ndërsa projekti i fundit muzikor nga Teuta “Zemrën Fale” është publikuar në dhjetor të vitit 2018.