Reagon Fationi pasi Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen e dashurisë: Mamaja e saj e kuptoi që ajo e luajti viktimën

Ish-konkurrentet e programit “Për’puthen”, Fationi dhe Melisa, kishin bërë lëmsh të gjithë sa ishin pjesë e këtij programi.

Fationi kishte akuzuar Melisën se është e lidhur me një person që ishte pjesë e programit dhe për këtë shakak, mamaja e Melisës nuk i fliste më Fationit, shkruan GazetaBlic.

Derisa Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, erdhi edhe reagimi i Fationit i cili u shpreh se tani ndjehet i lumtur për çiftin.