Reja e Remzies vishet me shumë stil, por ka diҫka që bie në sy

Gëzimja është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund.

Duket se temperaturat e ulëta nuk po i bëjnë shumë përshtypje Gëzimes.

Sidoҫoftë bukuroshja po duket e veshur me shumë stil.