Remzia dhe Era publikojnë “Telat e Zemrës” (Video)

Dy këngëtaret shumë të njohura në shqiptari kanë publikuar një bashkëpunim që as që na ka shkuar mendja.

Bëhet fjalë për projektin “Telat e Zemrës” që është publikuar para disa orësh në kanalin personal të Era Rusit në “Youtube”.

Muzika është punuar nga Gramoz Kozeli, teksi nga Endrit Mumajesi.

Kurse kënga është e shoqëruar edhe me videoklip që sipas pamjeve është realizuar në qytetin e bukur të Korçës./Indeksonline/Veriu.info