Remzia e ‘kall’ dasmën e djalit, kështu këndon e vallëzon para dasmorëve

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore.

Sonte Remzia po e marton djalin, e dasma vetëm sa ka filluar.

Ndër pamjet e para është ajo e Remzies me burrin dhe vajzën.

Ndërsa tani janë publikuar pamje ku shihet Remzia duke kënduar e vallëzuar para dasmorëve./ORAinfo/