Roberti sërish ‘godet’ Tunën, raportet mes saj e Norës janë…

Raportet jo edhe aq të mira mes këngëtares Tuna dhe Robert Berishës si duket kanë ndikuar edhe deri tek Nora.

Më herët Tunën dhe Norën i kemi parë shpesh bashkë dhe madje patën dalë lajme se dikur ishin mike shumë të mira, shkruan lajmi.net

E sot kur janë bërë kunata, sa shkojnë e largojnë akoma më shumë kontaktin mes vete. Të paktën kështu na la të kuptojmë deklarata e Robertit i cili thotë për ‘Mirage’ se raportet e afërta mes kunatash janë demode.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

Për këtë dhe detaje të tjera mos e humbisni videon e plotë.