Rrahje brutale mes vajzave në qendër të qytetit, njëra nga to përdorë edhe mjet vdekjeprurës! (Video pamjet, +18)

Një grup i vajzave në qendër të Çikagos janë rrahur brutalisht me njëra tjetrën.

Ngjarja është kapur nga një kamerë amatore, përderisa vajzat e tërhiqnin njëra-tjetrën zvarrë për flokë, e madje e grushtonin veten sa mundeshin.

Sipas postuesit të videos nuk dihet arsye e fillimit të zënkës mes tyre, por raportohet se njëra nga vajzat ka përdorur edhe “Taser” që është një mjet me bateri i cili shkakton paralizë të përkohshme.

Disa minuta pas zënkës, ndërhynë policia e Çikagos, shkruan GazetaBlic.com.

Kujdes! Video përmban skena të dhunshme dhe mund të mos jetë e përshtatshme për disa persona për t’u parë. Luteni ta merrni në konsideratë vërejtjen tonë.

Kjo është video: