Ryva Kajtazi me fundin e shkurtë ekspozon linjat (Foto)

Ryva Kajtazi ka zgjedhur që në fundin e shkurtë te ekspozoj linjat e saj trupore, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara e shohim në një fund të shkurtë të kombinuar me çorapet e gjatë dhe po ashtu një bluzë ngjyrë të bardh.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, teksa pamjen e kishte plotësuar me këpucët, çantën dhe aksesorët.

Ndryshe, Ryva ka pak kohë që është bërë nënë por format e saj trupore janë rikthyer falë palestrës dhe aktiviteteve tjera fizike./Indeksonline/