Sellma “sfidon” Adriana Matoshin në aktrim

Kur flitet për estetikën dhe të bukurën, përherë mendja na shkon tek duart e arta të grimes Sellma.

Ajo ka dëshmuar që di të bëj mrekulli, derisa vazhdon të jetë në mesin e make up artisteve më të kërkuara nga të famshmit shqiptar.

Por, Sellma po tregohet e zonja edhe si aktore.

Ajo së fundmi në aplikacionin Tic Toc vjen me një video tejet të këndshme me aktorën e njohur Adriana Matoshi.