Serbi rrahu gruan, por kjo që i bëri nënës së tij do t’iu shokojë

Një serb në Kllokot, është arrestuar pasi siç thuhet në raportin e sotëm të policisë, ka rrahur gruan e tij dhe nënën.

Dyshohet se nënën e ka sulmuar dhe e ka përplasur në dysheme. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore për çka kanë pranuar trajtim mjekësor. Kjo ngjarje ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje.

“I dyshuari përpos që kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes, dyshohet se kishte sulmuar edhe nënën e tij duke e përplasur për dyshemeje”, njofton policia.

……………………………………………………………………………………………………………..
Video e dhimbshme: Kështu vriteshin shqiptarët që furnizonin me armë UÇK-në

……………………………………………………………………………………………………………..

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit të shtetit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.