Shërohet nga koronavirusi moderatori shumë i njohur shqiptar

Moderatori shumë i njohur shqiptar tashmë është shëruar nga koronavirusi.

Moderatori i njohur shqiptare e ka kaluar sfidën me koronavirus.

Bledi Strakosha, ishte infektuar po ashtu me virusin Covid-19.

Mirëpo për fat të mirë ai e ka kaluar këtë sfidë dhe është shëruar.

Lajmin e mirë e ndau me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.

“Të dashur miq, më në fund trupi im e fitoi betejën me Covid-19