Shikoni këtë fotografi të Geta Beqës që të keni një natë sa më të mirë (FOTO)

Njihet për linjat e saj trupore të cilat nuk duan koment, shkruan GazetaBlic.

Është kjo gjakovarja Geta Beqa e cila çdo ditë e më shumë po e vërteton se trupi i saj është mëse perfekt.

Ajo konsiderohet si një nga emrat më të kërkuar në Kosovë sa i përket kujdesit të trupit. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

© gettabeqa [Instagram]

Këtë epitet e ka fituar me shumë mund sepse është kthyer në një trajnere tejet joshëse dhe shumë e kërkuar nga fytyrat publike.

Duke pasur një një trup kaq perfekt, ajo shpeshherë nuk heziton të shfaqet dhe më shumë se që duhet.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi, ku tregon format e saj perfekte trupore, por çfarë bie në sy janë të pasmet bomastike të saj.

© GettaBeqa [Instagram]