Soni shfaqet me fustan provokues, gati të zbuloj me shumë se ç’duhet

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, shkruan ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka dal, e veshur me fustan të shkur e provokues, Soni po duket super hot.