Soni shfaqet në jaht luksoz, shashtrisë të gjithë me vallëzimin e saj

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Por, pos për këngët e saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një video duke kërcyer në një jaht luksoz me këngën ‘Gangamstyle’. Kush e ka bërë kaq me disponim Soni Malajn.