Suarez e jep lajmin e madh për Coutinhon

Luis Suarez ka pranuar se ka biseduar me brazilianin në lidhje me kalimin e tij te skuadra nga Camp Nou.

Luis Suarez i ka bërë thirrje Philippe Coutinhos të transferohet te Barcelona.

Sulmuesi uruguaian ka pranuar se ka biseduar me brazilianin në lidhje me kalimin e tij te skuadra nga Camp Nou.

“Natyrisht, ai duhet të kenë dashur të vinte [verës] sepse është lojtar që ka ambicie dhe çdo lojtar dëshiron të vijë te Barcelona”, deklaroi Suarez. /Lajmi.net/