Tayna dhe Dafina Zeqiri bëjnë ‘twerk’ në koncert

Tayna dhe Dafina Zeqiri kishin koncertuar bashkë së fundmi.

Tayna dhe Dafina Zeqiri pas publikimit të ‘Bye Bye’ kanë organizuar edhe disa koncerte së bashku, dhe ditë më parë e mbajtën të fundit, shkruan lajmi.net.

Në një video të publikuar nga reperja në profilin e saj në Instagram, dy këngëtaret shihen duke ‘ndezur’ atmosferën me ‘twerk’ me çka edhe karakterizohet duet i tyre.

Kujtojmë se brenda një dite ‘Bye Bye’ kishte arritur mbi një milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/