Tayna “djeg” Instagramin, kaq tërheqëse nuk e keni parë asnjëherë

Tayna po shijon suksesin e këngës së fundit “Magdalena”.

Dhe reperja e njohur po vazhdon të sjell imazhe të shkëputura nga videoklipi i fundit, përcjell Gazeta Blic.

Një të tillë e ka sjellur edhe së fundi, ku reperja shihet e veshur në të brendshme dhe një fustan rrjetë sipër, duke i theksuar ta pasmet dhe format joshëse.

Ndryshe, Tayna ditë më parë tha se një projekti i ri nga ajo do të vijë së shpejti.