Tayna ka vendosur t’iu çmend me këtë foto, çon këmbën dhe zbulon më shumë se që duhet

Sensacioni i viteve të fundit Doruntina Maloku “Tayna”, po shijon cdo moment të jetës në kulmin e piramidës së showbizit vendor.

Së fundi “gacë” që djegë nga Graci i Austrisë, ajo tregon klasin dhe asetet trupore që posedon.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka postuar fotografi ku shfaq këmbët seksi, me një duks që mbulon zonën intime, e që mban fotografinë e një personazhi të njohur botëror.

Tayna ka bërë buj të madhe me këngën e fundit “Sicko”, madje edhe një prej lojtarëve më të mirë në Spanjë, Junior Vinicus promovojë këngën e saj.