Tayna shfaqet krejtësisht ndryshe, e vë në fokus gjoksin

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka befasuar ndjekësit me imazhet e fundit.

Ajo shfaqet e grimuar dhe pothuajse krejtësisht ndryshe.

E veshur me një bluzë transparente, Tayna ka vënë në fokus gjoksin bombastik.

Kujtojmë se, Tayna është në përfundim të videoklipit tjetër për të cilin është duke punuar dhe duke u shfaqur mjaft joshëse.