Tayna vjen me ‘look-un’ e ri

Tayna ka qenë emri më i përmendur kohëve të fundit në skenën e muzikës kosovare.

E kjo nuk ndodh rastësisht.

E gjithë kjo zhurmë u bë për shkak të këngës së saj ‘Columbiana’ e cila arriti një sukses mjaftë të madh e pastaj edhe më këngën e dytë ‘Shqipe’ e cila pati po të njëjtin sukses.

Por, nuk përfundoi me kaq, projektet e radhës të Taynës ‘korrën’ po të njëjtin sukses.

Tayna ëshë një femër e bukur dhe atraktive e cila gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil, e vëmendjen merr stili i saj i flokëve./ORAinfo/