Tërmet gjatë natës në Shqipëri, ja epiqendra

Një tërmet është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Shqipëri.

Lëkundjet janë regjistruar në orën 03:56 ndërsa është ndjerë më shumë në Shijak dhe në Durrës.

Magnituda ka qenë 3.