Teuta nuk mund ta mbajë të qeshurën, ja çka i ndodhi gjatë koncertit

Teuta Selimi është ndër këngëtaret më të njohura të muzikës sonë.

Ajo pos për këngët e saj njihet edhe për elegancën në paraqitje.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në një nga fotografitë e saj nga koncertet shihet se ia ka kthyer shpinën publikut dhe është duke qeshur./ORAvip/