Thjeshtë dhe saktë, Luana Vjollca quan veten lopë!

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Luana Vjollca numëron një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale, ku dhe tregohet shumë aktive me fotografi e video të ndryshme, si gjatë punës por edhe jetës së përditshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Rrugën e Kombit, ku moderatorja shfaqet e veshur me pizhame dhe quan veten lopë!

“Kartolina ime e dimrit : Pizhama , Bore , Makine e palare