Tifozët i kërkojnë gazetares të tregojë gjoksin, reagimi i saj është epik

Pas humbjes javën e kaluar nga Cagliari, skuadra e Napolit iu kthye fitoreve në javën e gjashtë në Serie A.

Napoli arriti fitore në shtëpi ndaj Brescias me rezultatin 2-1, me golat e shënuar nga Driens Mertens dhe Konstantinos Manolas.

E pranishme në këtë ndeshje ishte edhe gazetarja e njohur sportive, Diletta Leotta. Veshja dhe linjat e saj nuk mund të mos binin në sytë e tifozëve vendas, të cilët i kërkuan që të nxjerrë në pah gjoksin.

E reagimi i saj ishte interesant; shikojeni videon: