“Tranohet” burri i Remzies, kështu e puthi atë para të gjithë mysafirëve në dasmën e djalit!

Halil Hamza është burri i këngëtares së njohur Remzie Osmanit.

Halili dhe Remzia të dielën që lamë pas e martuan djalin e tyre të vetëm Hamzën me bukuroshen Gëzime Krasniqin.

U panë shumë foto e video të atmosferës që mbizotëronte në këtë dasmë kaq të madhe e me shumë të ftuar.

Por, një moment nuk e patë si duket, e ne sonte vendosëm që t’ua sjellim që ta shihni.

Aty shihet Halili duke e puthur gruan e tij të dashur Remzie Osmanin me shumë pasion e dashuri.

Pranë tyre ishin të gjithë të ftuarit të cilët e panë vjehrrin e vjehrrën e Gëzimes duke u puthur./InfoKosova/