U la në hije, por rikthehet Kim Kardashian. Mbajeni veten…

Ylli televiziv Kim Kardashian duket se nuk e ka ndërmend të lë hapësirën për ndonjërën nga motrat e saj.

Megjithëse motra e saj më e vogël, Kylie ishte top temë për shkak të shtatzanisë së saj, mirëpo Kim është ajo që kthehet sërish ‘në lojë’, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

37 vjeçarja ka ndarë disa poza për fansat e saj ku kishte zbuluar gjoksin e saj dhe disa varëse nga ari të varura në qafë.