Vajza e Lutfi Hazirit del me shoqe, çmend të gjithë me dukjen

Lotina është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Së bashku me motrën e saj Kënga Haziri janë në sy të mediave për shkak të bukurisë së tyre.

Madje ato janë kogja aktive edhe në rrjetet sociale. Së fundi, Lotina ka publikuar një fotografi nga një mbrëmje.

E veshur thjesht, me një bluzë të zezë dhe gjinisë, Lotina duket fantastike. Ato edhe ia vënë në pah belin e hollë, që çdo femër do kishte dashur ta ketë.

Është bukuria e saj e cila e bën të duket atë çdo herë mirë.