Vajza e Shyhretes e bën si kukull Majlindën, kaq bukur e ka rregulluar atë

Majlinda Zeka është ndër femrat më të përfolura.

E tillë u bë pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive.

Sot Majlindën e ka rregulluar Njomza, vajza frizere e Shyhrete Behlulit.

Si gjithmonë, ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/