Vesa Krajkova nuk është vajza e Lecit (Foto)

Vesa Krajkova është një e re nga Prishtina që e pëlqen pafundësisht modën, për çka edhe është shumë aktive në prezantimin e kombinimeve të ndryshme moderne në rrjete sociale.

Ajo e quan vetëm “maniake e modës”, pasi është e fiksuar pas trendeve dhe markave.

Vesa, që duket shumë bukur, u tha se është vajza e humoristit të ndjerë Ibrahim Krajkova-Leci, por në të vërtet ajo nuk është vajza e të ndjerit, shkruan “Kosovarja”.

Ja disa foto të bukuroshes: