Vetëm në të brendshme në vaskë, Morena poston video të nxehtë

Morena sërish vjen super-provokuese

Morena Taraku shquhet për linjat bombastike trupore, por edhe postimet goxha ‘të nxehta’.

Ish-missi dhe modelja së fundmi vjen me një video më provokuese se kurrë më parë.

Me një veshje eksplicite ajo sjellë pamjet teksa shihet duke realizuar një fotosesion.

Më të vërtetë bukuroshja shqiptare po duket ‘përvëluese’.