Vetura godet një pjesëtar të policisë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Vetura godet një pjesëtar të policisë dhe ikë nga vendi i ngjarjes në Podujevë.

Pak më parë në qytetin e Podujevës ka ndodhur një aksident , ku një veturë ka goditur në person me veturë.

Indeksonline mëson se personi ishte pjesëtar i policisë speciale.

Pas kësaj, shoferi që drejtonte veturën ka ikur nga vendi i ngjarjes, duke mos u ndalur urdhërave të policisë, të cilët u detyruan ta ndjekin.

Personi i lënduar I cili është pjesëtari I Policisë së Kosovës është dërguar në urgjencë.