Vitet ecin por jo për Ledina Çelon, mahnit me bukurinë e saj!(Foto)

Këngëtarja Ledina Celo që një kohë të gjatë i ka munguar skenës shqiptare duke mos qenë shumë aktive në projekte muzikore, shkruan Botapress.info

Llogaria e saj sociale “Instagram” është epiqendra ku shpalos me fansa përditshmërinë dhe angazhimet e saj.

Ledina mbetet ikonë e bukurisë e dëshmuar me vite, ku pamja e këngëtarës nuk ka ndryshuar aspak dhe paraqitet në “top formë” si gjithnjë./Botapress.info

Për të parë bukurinë e pashoq të saj shikoni fotografitë: