Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, befason mosha e saj

Xhensila Myrtezaj njihet si njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Sot ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 28-të vite jetë, shkruan GazetaBlic.

Me këtë rast nuk munguan urimet nga miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Ndryshe, Xhensila ka bërë me dije se shumë shpejt do të sjell videoklipin e saj më të ri.