Zaimina ja ‘qet flakën’ Instagramit në foton e fundit, fustani i saj bie në sy

Ajo është njëra na femrat më të komentuara shqiptare.

Zaimina Vasjari ndonëse është tërhequr nga karriera muzikore ajo mbete një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Zeshkanja seksi e cila është nënë e një vajze vazhdon të jetë në super formë dhe posedon linjat të cilat secila femër do t’i kishte lakmi.

Edhe pasi është bërë nënë, Zaimina vazhdon të shfaqet provokuese në publik.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet përveluse me fustan të shkurt. /ORAinfo/