Zaimina ‘tranon’ rrjetin me imazhe tërheqëse

Zaimina Vasajri është artiste që merr vëmendjen e përcjellesve në çdo paraqitje që bën.

Ajo edhe kësaj radhe erdhi në formën më të mirë të mundshme, teksa ndau me fansat disa fotografi të reja.

Këngëtarja, në këtë paraqitje vjen e veshur me të bardha, në të cilin fokuson belin e sheshtë dhe këmbët.

“Përshëndetje prill, të lutem ji i mirë për ne”, shkruan ajo sipër këtyre imazheve./Lajmi/